Arrestohet Bojan Jovanovski, PTHP nuk komenton përfshirjen e Katica Janevës
Lajmi për dorëheqjen e parevokueshme të të parës së PSP-së, Katica Janeva dhe arrestimin e pronarit të televizionit 1TV, Bojan Jovanovski ka trazuar opinionin publik.
Alsat - parë: 1 orë
47 lajme
Gjatë bastisjes së 1Tv, konfiskohen kompjuterët e Boki13 dhe djalit të Janevës
Shkup, 15 korrik – Gjatë basitjes së sontme të bërë nga ana e policisë në zyrat e 1Tv janë konfiskuar kompjuterët e Boki13 nga zyra e tij si dhe ai djalit të Katica Janevës i cili është i punësuar në ...
Zhurnal - parë: 21 min
42 lajme
Nuk është bastisur shtëpia e prokurores tjetër speciale, Stefanova
Prokurorja Speciale, Lile Stefanova ka thënë se nuk është e vërtetë se është bastisur edhe shtëpia e saj. “Nuk është e vërtetë”, është përgjigjur Stefanova në pyetjen e portalit A1on.
Ina - I sapo botuar
7 lajme
Deputetja e VV-së i quan skandaloze reagimet e Haradinajt dhe Bytyqit ndaj vendimit të KSHC-së
Sipas deputetes Nagavci, reagimet janë kërcënim serioz, jo vetëm për anëtarët e KSHC-së, por për zhvillimet në arsim, për cilësinë dhe të ardhmen e të rinjve e fëmijëve tanë, përcjell lajmi.net.
Lajmi.net - I sapo botuar
61 lajme