TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-02-05 - 2018-02-11

BESA e Kahremanit më 18 shkurt mban Kongresin, s’heqin dorë nga emri

Ina - 11.02.2018

Lëvizja Besa e udhëhequr nga Nexhbedin Kahremani do të mbajë kongresin e parë më 18 shkurt në Pallatin e Kulturës në Tetovë. Në të parashihet që të zgjidhen Kuvendi Qendror dhe kryetari i partisë.

Lëvizja BESA të mbajë kongresin e parë më 18 shkurt

Almakos

BESA me dy kongrese të ndara

Shqipmedia

Kasami: Ja kush e pengoi koalicionimin me Selën?

Ina

Mërgimtarët “gozhdojnë” Kasamin në Çikago

Ina

Portalb Albeu.com Alb Portali Zhurnal Albeu.com Ina Ina Albeu.com

43 artikuj të ndërlidhur »

Rrëshqitje të dheut, ja rrugët e bllokuara, edhe në Shipkovicë – Kodra e Diellit

Almakos - 11.02.2018

Për shkak të heqjeve të rrëshqitjeve të dheut pranë fshatit Istibanjë, trafiku në aksin rrugor Koçan- Makedonska Kamenicë është ndërprerë. Ndalim për lëvizjen e automjeteve të rënda transportuese ka ...

Gjendja e komunikacionit në Maqedoni

Almakos

Bora bllokoi trafikun në Strazhë

Almakos

Gjendja e komunikacionit në Maqedoni

Lajm

Bora bllokoi trafikun në Strazhë (FOTO/VIDEO)

Ina

Ina Zhurnal Lajm Almakos Lajm Zhurnal Telegrafi Flaka

43 artikuj të ndërlidhur »