TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-02-05 - 2018-02-11

Moti në Kosovë për pesë ditë

Albeu.com - 11.02.2018

Kosova do të ndikohet nga masat e ajrit me presion stabil atmosferik. Në këtë situatë meteorologjike do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell.

Java e ardhshme me shi dhe borë në Kosovë

Lajmi.net

Moti sot me vranësira dhe reshje të shiut

Alsat

Shi dhe borë në Kosovë, gjatë pesë ditëve të ardhshme

Almakos

Mot sot në Maqedoni

Lajm

Albeu.com Zhurnal Telegrafi Koha.net Albeu.com Lajmi.net Ina Albeu.com

48 artikuj të ndërlidhur »