TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-09-10 - 2018-09-16

Kosova nuk dorëzohet

Zeri - 15.09.2018

Përfaqësuesja e Kosovës nuk e ka ndërmend të dorëzohet në grupin e saj parakualifikues për kampionatin evropian “EuroBasket 2021” përkundër humbjes së pësuar në ndeshjen e parë në shtëpi nga ...

Maqedonia mposhti Kosovën në Prishtinë

Lajm

Sonte një tjetër spektakël nga Kosova, radhën e ka basketbolli

Lajmi.net

Kosovë – Maqedoni, palestra e stërmbushur

Lajmi.net

Mbyllet pjesa e parë, Maqedonia në epërsi ndaj Kosovës

Lajmi.net

Lajmi.net Ina Lajmi.net Alsat Telegrafi Botasot Botasot Botasot

37 artikuj të ndërlidhur »

Punëtorët e Postës protestojnë sot para ndërtesës së Qeverisë

Botasot - 14.09.2018

Kryesia e Shoqatës Sindikale të Punëtorëve të Postës së Kosovës dhe Kryesia e Shoqatës Sindikale “Postieri” kanë bërë të ditur se pas tri ditë të grevës së përgjithshme, punëtorët e ndërmarrjes ...

Punëtorët e Postës protestojnë sot para ndërtesës së Qeverisë

Lajmi.net

Pas grevës, punëtorët e Postës sot nisin protestat

Koha.net

Protestojnë punëtorët e Postës

Telegrafi

Protestojnë punëtorët e Postës

Botasot

Botasot Zeri Botasot Telegrafi Koha.net Lajmi.net Lajmi.net Evropaelire

37 artikuj të ndërlidhur »