TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-01-15 - 2018-01-21

Ja si do të jetë moti sot

Lajm - 21.01.2018

Moti në Maqedoni do të jetë me diell, i ftohtë dhe me erë e me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore deri në të përforcuar, posaçërisht në pjesët lindore.

Moti sot me diell dhe i ftohtë

Zhurnal

Moti sot me diell dhe ftohtë

Almakos

Moti sot me diell dhe ftohtë

Alsat

Ja si do të jetë moti sot

Flaka

Albeu.com Albeu.com Ina BalkanWeb Java News Ina Alsat Lajmi.net

31 artikuj të ndërlidhur »