TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-01-15 - 2018-01-21

Njëri nga drejtorët e Shpend Ahmetit përdori votën në Vetëvendosje

Portalb - 21.01.2018

“Votimi në zgjedhjet e brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje vazhdon i rregullt”, thuhet në njoftimin zyrtar të partisë. Por, ajo që vërehet në këtë njoftim është fotoja me të cilin është ilustruar.

Voton edhe Shpend Ahmeti

Almakos

Vetëvendosje voton për kryetarin e ri, nis votimi

Almakos

Fillon votimi në Vetëvendosje

Albeu.com

Lëvizja Vetëvendosje zgjedh sot kryetarin e ri

Zhurnal

Albeu.com Lajmi.net Zhurnal Gazeta Express Gazeta Express Telegrafi Lajmi.net Almakos

56 artikuj të ndërlidhur »

Ribashkohet Rita me të dashurin

Lajmi.net - 21.01.2018

Ka qenë aq e angazhuar këto ditë saqë ka lënë anash jetën private. Pas udhëtimeve të shumta dhe performancave për promovimin e këngës së re, Rita Ora është ribashkuar me të dashurin, shkruan ...

Rita Ora vjen me një këngë të re kushtuar fansave (VIDEO)

Albeu.com

Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Ina

Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

Lajmi.net

Rita Ora tregon çmimin që mori në Kinë

Lajmi.net

BalkanWeb Ina Portalb Ina Portalb Albeu.com Lajmi.net Almakos

53 artikuj të ndërlidhur »