TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-07-09 - 2018-07-15

Strategjia sekrete e Trump-it për NATO-n

Ina - 15.07.2018

Presidenti Donald Trump i fyeu sërish aleatët e NATO-s në samitin e Brukselit. Udhëheqësit evropianë, thanë se ishin përgatitur për një samit të keq, por u shprehën se Trump e bëri atë edhe më keq ...

Strategjia sekrete e Trump-it për NATO-n

Telegrafi

Gjërat nuk do të jenë në rregull, kriza varet mbi kokat tona

BalkanWeb

Takimi Trump-Putin shumë pranë trupave të NATO-s në Estoni

BalkanWeb

Samiti i NATO-s dhe Trump në “Byro Politike”

ABC News

Koha.net Mapo Gazeta Tema Bota.al Portalb Lajmi.net Top Channel SOT

204 artikuj të ndërlidhur »