TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-06-11 - 2018-06-17

Mot me diell dhe me vranësira

Lajm - 17.06.2018

Sot në mëngjes po mban mot me diell de me re të pakta. Pritet që pasdite vranësirat të shtohen, të shoqëruara me reshje shiu dhe vende-vende edhe me stuhi, sidomos në rajonet malore.

Moti, paradite diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm

Alsat

Parashikimi i motit në Kosovë për ditët në vazhdim

Telegrafi

Parashikimi i motit: priten vranësira

Mapo

Parashikimi i motit për sot

Koha.net

Koha.net Telegrafi Antpress Lajmi.net Lajm Zhurnal Flaka Tetova Sot

41 artikuj të ndërlidhur »

Penallti me VAR, shikojeni çfarë bëri Griezmann

Lajmi.net - 16.06.2018

Antoine Griezmann kaloi Francën në epërsi ndaj Australisë me rezultat 1:0 në duelin e tyre në Grupin C në “Kampionatin botëror 2018”. Franca ka kaluar në epërsi ndaj Australisë me rezultat 1:0 në ...

Messi kërkon Salahun te Barcelona

Lajmi.net

Griezmann kërkon nga Franca të luajë më mirë në ndeshjet e tjera

Koha.net

Dështoi Griezmanni, Messi tani e do Salahun në Barcelonë

Tetova Sot

LAJMI I FUNDIT: Griezmann vendos për të ardhmen

Ina

Portalb Lajmi.net BalkanWeb SOT Lajmi.net Mapo Koha.net BalkanWeb

41 artikuj të ndërlidhur »