TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-06-11 - 2018-06-17

Si mund të lexohet kjo G7?

BalkanWeb - 17.06.2018

Nga Vasil Kureta Zhvillimet në marrëdhëniet ndërkombëtare janë të vrullshme dhe me ngjarje shumë të rëndësishme, që pasurojnë me shpejtësi përmbajtjen e marrëdhënieve ndërkombëtare, me ndryshimet që ...

Si mund të lexohet kjo G7?

Telegrafi

Trump akuza të rënda Obamës: Putin nuk e respektoi, ta dini që…

SOT

Trump: Obama është fajtor pse Rusia ka aneksuar Krimenë

Ina

Fotoja që bëri xhiron e rrjetit/ Ja çfarë u ka thënë presidenti Trump liderëve botërorë

SOT

Ina Lajmi.net Ina Evropaelire BalkanWeb Java News Tetova Sot Java News

49 artikuj të ndërlidhur »