TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-01-08 - 2018-01-14

Ngrica e vranët: Moti sot mbi Kosovë

Lajmi.net - 14.01.2018

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se të dielën vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Sipas Institutit, në këtë gjendje meteorologjike do ...

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Ina

Parashikimi i motit, reshje dëbore e shiu

Albeu.com

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Lajm

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu lokal

Almakos

Lajmi.net Almakos Alsat Alsat Koha.net RTSH Telegrafi Flaka

76 artikuj të ndërlidhur »