TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2018-04-16 - 2018-04-22

PSG-ja i ofron postin e presidentit Arsene Wengerit

Almakos - 22.04.2018

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger është në kontakt me PSG-në për një kthim në Francë. The Mirror raporton se francezit i është ofruar mundësia për t’u bërë president i Paris Saint-Germain.

Arsenal dhe Chelsea mundohen ta bindin Luis Enriquen

Almakos

Guardiola: Vieira është gati për stolin e Arsenalit

Almakos

Shikoni si pritet Wenger në stadium sot

Lajmi.net

Arsenali fiton për Arsene Wengerin

Lajmi.net

Lajmi.net Telegrafi Telegrafi Telegrafi Koha.net VeqSport Albeu.com Almakos

143 artikuj të ndërlidhur »

Politika jashtë gjyqësorit

Zhurnal - 22.04.2018

Politika jashtë gjyqësorit Shkup, 22 prill - Maqedonia ka ndërmarrë hapa vendimtar për reformimin e sistemit të gjyqësorit dhe pavarësinë e tij. Kështu thuhet në Raportin e fundit të progresit të ...

Politika jashtë gjyqësorit

Almakos

Politika jashtë gjyqësorit

Ina

“Britmat” e shqiptarëve për drejtësi nuk i dëgjon KE-ja

Almakos

“Britmat” e shqiptarëve për drejtësi nuk i dëgjon Komisioni Evropian

Telegrafi

ABC News Flaka Lajmi.net Almakos Almakos Portalb Lajmi.net Lajmi.net

136 artikuj të ndërlidhur »

Surpriza e hidhur e Macronit për Ballkanin

Lajmi.net - 22.04.2018

Fjalimi i Emmanuel Macron në Parlamentin Europian ishte krisma e parë për hapjen e fushatës zgjedhore europiane në vitin 2019. Pasi dëgjuam fjalimin e bukur, nuk e dimë akoma, nëse presidenti francez ...

Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin

Zhurnal

Macron thotë se nuk ka ‘plan B’ për marrëveshjen bërthamore me Iranin

Lajmi.net

Surpriza e hidhur e Macron për Ballkanin

DW

Macron: Nuk ka “Plan B” për Iranin

Almakos

Evropaelire Zhurnal Telegrafi Mapo Telegrafi Java News Tetova Sot Tetova Sot

114 artikuj të ndërlidhur »