TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-02-06 - 2017-02-12

Koci i përgjigjet Daçiqit për deklaratat kundër Haradinajt

Lajm - 12.02.2017

“Ne jemi duke pritur për ekstradimin e Haradinajt. Kjo është edhe një test i ri për Evropën dhe për sistemin e drejtësisë të Francës”. Këtë deklaratë të shefit të diplomacisë serbe, Ivica Daçiq e ka ...

Trembet Daçiç: Haradinaj po na kërcënon me luftë

Lajm

Daçiq: Haradinaj po na kërcënon me luftë

Zhurnal

Ministri serb: Haradinaj po kërcënon Serbinë me luftë

Albeu.com

"Haradinaj është test për drejtësinë në Evropë"

Albeu.com

SOT Albeu.com Lajmi.net Albeu.com LajmiFundit SOT Portalb Lajmi.net

375 artikuj të ndërlidhur »

Hapen themelet e murit të ri në Mitrovicë

Ina - 09.02.2017

Kanë vazhduar punët për ndërtimin e sheshit në rrugën “Mbreti Peter I” në veri të Mitrovicës, të mërkurën. Punëtorët e kompanisë nga Zveçani kanë filluar vendosjen e pllakave, si dhe kanë hapur ...

Hapen themelet e murit të ri në Mitrovicë

Zhurnal

Hapen themelet e murit të ri në Mitrovicë

Zeri

“Me çka bëri kompromis Qeveria për rrëzimin e murit?”

Zeri

Punimet tek ura në veri të Mitrovicës, nën mbikëqyrjen e Qeverisë

Shqipmedia

Albeu.com Idividi Zhurnal SOT Lajm Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net

137 artikuj të ndërlidhur »