TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-08-07 - 2017-08-13

Haradinaj premton Qeverinë për 10 ditë

Ina - 12.08.2017

I nominuari i koalicionit PAN për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova do të bëhet me Qeveri brenda 10 ditësh. I bindur në votën e AKR-së dhe në realizimin e Qeverisë me bazë të gjerë ...

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn (Video)

Almakos

Labinot Tahiri e ‘dridh’ Pejën për Ramush Haradinajn (Video)

Lajmi.net

Labi i këndon Ramush Haradinajt në Pejë

Zhurnal

Haradinaj flet për bashkëpunimin me Pacollin

Lajmi.net

Almakos Lajm Almakos Telegrafi Gazeta Express Zeri Zeri Ora news

93 artikuj të ndërlidhur »