TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-07-10 - 2017-07-16

Moti sot, me vranësira dhe rreshje të shiut

Almakos - 16.07.2017

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira, rreshje të shiut të cilat në pjesët jugore dhe lindore pritet të jenë më të dendura. Rreshje lokale të shiut pritet të ketë edhe të hënën në orët e pasditës.

Moti sot me shi dhe temperatura në rënie

Almakos

Moti sot, me vranësira dhe rreshje të shiut

Alb Portali

Përgatituni për mot jostabil, parashikohen rreshje shiu

Ina

Në Gjevgjeli janë matur 40 gradë Celsius

Idividi

Idividi Almakos Portalb Idividi Albeu.com Alb Portali Flaka Republika

45 artikuj të ndërlidhur »