TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-06-12 - 2017-06-18

Kriza politike paszgjedhore

Almakos - 18.06.2017

Ende pa u certifikuar rezultatet e zgjedhjeve të 11 qershorit, partitë dhe koalicionet parazgjedhore kanë nisur të flasin se kush do të mund ta bëjë qeverinë e ardhshme bazuar në rezultatet zgjedhore.

Kriza politike paszgjedhore

Lajmi.net

Kriza politike paszgjedhore

Lajm

Baraliu tregon kush e ka të drejtën finale për krijimin e qeverisë

Almakos

LDK jep zgjidhjen për krijimin e Qeverisë, PAN dhe Vetëvendosje kundër

Lajm

Portalb Lajmi.net Zeri Telegrafi Gazeta Express Zeri Telegrafi Zeri

323 artikuj të ndërlidhur »