TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-01-09 - 2017-01-15

Mkhitaryan: Mund të kisha luajtur me Gerrard dhe Suarez, por Klopp ...

Albeu.com - 15.01.2017

Henrikh Mkhitaryan do të ketë mundësinë që sot të përballet me një nga trajnerët që ka ndikuar shumë në karrierën e tij, Jutrgen Klopp . Armeni kujton marrëdhënien me trajnerin aktual të Liverpoolit, ...

Mkhitaryan: Për shkak të Klopp-it nuk kam shkuar në Liverpool

Portalb

Mourinho flet pas barazimit me Liverpoolin

Lajmi.net

Përleshen Mourinho e Klopp (VIDEO)

Albeu.com

Klopp tallet me Manchester Unitedin

Lajmi.net

Albeu.com Lajmi.net Albeu.com Lajmi.net Telegrafi Koha.net Telegrafi Telegrafi

55 artikuj të ndërlidhur »