TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-01-09 - 2017-01-15

I preferuari i Dua Lipës

Vision Plus - 15.01.2017

Dua Lipa ka dhënë një intervistë për “Confessions” të Fact TV. Ajo në intervistën e shkurtër ka zbuluar talentin e rrallë të germëzimit dhe për një surprize që i ka bërë një fans .Këngëtarja ...

Dua Lipa, rrëmben 3 çmime në “EBBA Awards”

Top Channel

Dua Lipa publikon koverin e këngës "I would rather go blind" (VIDEO)

Zhurnal

VIDEO/ Robbie Williams, i preferuari i Dua Lipës

Lajm

Dua Lipa nominohet për dy çmime ndërkombëtare

LajmiFundit

Albeu.com Telegrafi Koha.net Flaka Zhurnal Lajm Zhurnal Idividi

68 artikuj të ndërlidhur »

Aksident me të lënduar në Fushë Kosovë [foto]

Koha.net - 15.01.2017

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në këto çaste në rrugën kryesore në Fushë Kosovës, ku si pasojë janë lënduar disa persona. Sipas dëshmitarëve të cilët kanë dërguar edhe fotografi, aksidenti ka ...

Aksident me të lënduar në Fushë Kosovës

Botasot

Aksident me të lënduar në Fushë Kosovë (Foto)

Telegrafi

Aksident zinxhiror në Pejë, gjashtë të lënduar

Koha.net

Aksident zinxhiror në Pejë, gjashtë të lënduar

Gazeta Express

Shqipmedia Lajmi.net Albeu.com Koha.net Botasot Alb Portali Tetova Sot Lajm

68 artikuj të ndërlidhur »