TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-01-09 - 2017-01-15

UNHCR: Refugjatët rrezikojnë të vdesin nga të ftohtit

Lajmi.net - 14.01.2017

UNHCR ka kërkuar nga qeveritë që të bëjnë më shumë për t’i ndihmuar ata, në vend që t’i largojnë nga kufijtë dhe t’i ekspozojnë ndaj dhunës. Cecile Pouilly, zëdhënëse e UNHCR-së, ka thënë se janë të ...

Afganët kërkojnë azil në Shqipëri

Lajm

Alarmi i UNHCR-së: Refugjatët po vdesin nga i ftohti

Zeri

Refugjatët afganë kërkojnë azil në Shqipëri

Flaka

Afganët kërkojnë azil në Shqipëri

Alb Portali

Idividi Lajmi.net Zhurnal LajmiFundit Albeu.com SOT SOT Top Channel

41 artikuj të ndërlidhur »