TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2017-04-10 - 2017-04-16

Kaq e pat "dashuria" mes Putin dhe Trump?

Albeu.com - 16.04.2017

SHBA dhe Rusia shkëmbyen paralajmërime të ashpra për Sirinë, javën që kaloi, teksa Sekretari i Shtetit Rex Tillerson u takua me homologun e tij rus në Moskë, disa ditë pasi Presidenti Trump kishte ...

Kaq e pat edhe “dashuria”?

Bota.al

Assad ka mijëra tonë rezerva të armëve kimike

Lajmi.net

Asad mashtroi botën, ka tonelata me armë kimike

Albeu.com

Assad ka rezerva të mëdha të armëve kimike

Telegrafi

Zeri Lajm Portalb Telegrafi Botasot Republika Idividi Idividi

83 artikuj të ndërlidhur »