TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-02-08 - 2016-02-14

Kështu e festuan fitoren e Juves nëna e Pogbas dhe Dybalas (Foto)

Zhurnal - 14.02.2016

Kështu e festuan fitoren e Juves nëna e Pogbas dhe Dybalas (Foto) Publikuar 14.02.2016 në 13:07 nga Xh.I. | 67 i lexuar Fitorja ndaj Napolit, nuk i ka gëzuar vetëm lojtarët dhe tifozët e Juventusit ...

Dybala afër golit (VIDEO)

Lajmi.net

Veratti dhe Dybala kanë ADN-në e Barcelonës

Telegrafi

Veratti dhe Dybala kanë ADN-në e Barcelonës

Botasot

Veratti dhe Dybala kanë ADN-në e Barcelonës

Yll Press

Albeu.com Zhurnal Zhurnal Lajmi.net Albeu.com Zhurnal Telegrafi Koha.net

36 artikuj të ndërlidhur »

Ja si duket e veshur sportive Bella Hadid (FOTO)

Albeu.com - 14.02.2016

Modelja e njohur Bella Hadid , është shfaqur me një veshje sportive të bardhë, ndërsa po udhëtonte drejt qytetit të New York-ut. Veshja është krejtëisht e bardhë, por e kombinuar me një palë dhe ...

Gigi Hadid dhe Kendall Jenner të mrekullueshme në New York

BalkanWeb

Grimi dhe konturat që t’i përngjani Gigi Hadid (Video)

Telegrafi

Sport, si Bella Hadid

Telegrafi

Gigi Hadid e thjeshtë dhe e bukur (Foto)

Botasot

Tetova Sot Top Channel Tetova Sot Almakos Botasot Ora news Yll Press Botasot

36 artikuj të ndërlidhur »

“Nuk ka takim me kryeparlamentarin, Meta, të japë dorëheqjen”

Almakos - 14.02.2016

Ngjela: Nishani pret Kerry-n, çudi mesjetare! Avokati Spartak Ngjela, në një postim në rrjetet sociale, shprehet se politikanët dhe pushtetarët po sillen si kalamaj në prag të vizitës së sekretarit ...

Kerri në Tiranë, takohet me kryeministrin Rama (FOTO/ VIDEO)

Almakos

Kerri takon njerëzit në bulevard

LajmiFundit

Profili i Xhon Kerrit

ABC News

DASH për vizitën e Kerrit në Tiranë

ABC News

ABC News Mapo ABC News Botasot ABC News ABC News ABC News Gazeta Tema

36 artikuj të ndërlidhur »