TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-09-05 - 2016-09-11

Ymeri: I shprehim solidaritet popullit amerikan

Zeri - 11.09.2016

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri përmes një statusi në Facebook ka shprehur solidarizimin me viktimat e 11 shtatorit në SHBA. Lexoni deklaraten e plote: Sot unë, bashkë me Lëvizjen ...

Ymeri: Regjimi u dorëzua më 1 shtator, ne fituam

Albeu.com

Vetëvendosje me tubim mobilizues

Zeri

Vetëvendosje e shpalli fitoren dhe kapitullimin e Qeverisë

Gazeta Express

Ymeri: Regjimi u dorëzua më 1 shtator, ne fituam

Telegrafi

Zeri Telegrafi Tetova Sot Zeri Lajmi.net Portalb Zeri Lajmi.net

39 artikuj të ndërlidhur »

Policia e Kosovës e gatshme në luftën kundër terrorizmit

Lajmi.net - 11.09.2016

Kreu i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni, thotë se Policia ka kapacitetet e nevojshme për të luftuar terrorizimin dhe krimin e organizuar. Sipas tij, Policia e Kosovës gjatë 17 vjetëve të ekzistimit ...

Krenaria e shtetit

Zeri

Maxhuni: Të gatshëm në luftën kundër terrorizmit

Gazeta Express

Të gatshëm në luftën kundër terrorizmit

Zeri

Krenaria e shtetit

Telegrafi

Java News Lajmi.net Ina Lajmi.net Gazeta Express Telegrafi Zeri Lajmi.net

37 artikuj të ndërlidhur »