TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-09-05 - 2016-09-11

Tërmet i fortë goditi Maqedoninë

Shqipmedia - 11.09.2016

Një tërmet i fortë me magnitud 3.8 ka goditur sot në mëngjes Maqedoninë në ora 07.00. Tërmeti është ndjerë edhe në Tetovë, Kumanovë dhe Kosovë. Epiqendra ka qenë në Shkup rreth vendit ku u bënë ...

Tërmet i fuqishëm në Shkup

Portalb

Tërmet 4.4 ballë godet shkupin këtë mëngjes!

Lajm

Tërmet në Shkup, epiqendra larg kryeqytetit vetëm 5 km

Lajm

Tërmet në Shkup, ndihet edhe në Kosovë

Lajmi.net

Lajm Almakos Portalb Ina Ina Portalb Portalb Ina

272 artikuj të ndërlidhur »