TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-08-08 - 2016-08-14

Erdogan: Turqia nuk ka asnjë problem me NATO-n

Telegrafi - 13.08.2016

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan në një deklaratë për kanalin gjerman RTL ka vlerësuar çështjet si vizitën në Rusi, tentativën e puçit nga kulti i dhunshëm terrorist FETÖ, qëndrimin e ...

Afrim - por jo më tepër

Zeri

Erdogan: Europa nuk e mbajti premtimin e saj

Tetova Sot

Erdogan: ""Rjedha Turke" do të financohet 50:50 nga Turqia dhe Rusia

Idividi

Sondazh: Dukshëm është rritur rejtingu i Erdoganit

Idividi

Ora news Telegrafi Tetova Sot Java News Gazeta Tema Portalb Zhurnal Lajmi.net

158 artikuj të ndërlidhur »