TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-07-11 - 2016-07-17

Moti sot: I freskët dhe me reshje shiu

Zhurnal - 17.07.2016

Maqedoni, 17 korrik - Edhe sot moti në Maqedoni do të jetë kryesisht i freskët, me vranësira mesatare dhe me reshje të shiut në nivel lokal. Temperaturat do të jenë të ulta për muajin korrik, edhe ...

Mot i paqëndrushëm

Lajmi.net

Maqedoni – Mot me diell dhe i freskët

Gazeta Express

Moti në 5 ditët e ardhshme… freskët!

Zeri

Parashikimi i motit, për javën e ardhshme

Ilirida

Antpress SOT Zhurnal Lajm Gazeta Express Flaka Tetova Sot Tetova Sot

92 artikuj të ndërlidhur »

Mali i Zi nën trysninë e Rusisë

VOA - 17.07.2016

Anëtarësimi i Malit të Zi në NATO po shkakton fërkime midis diplomacisë ruse dhe autoriteteve malazeze për situatën në rajon. Ndërsa Rusia po angazhohet për formimin e një territori neutral në ...

Mali i Zi dhe Kosova shkëmbejnë ambasadorët

Albeu.com

Mali i Zi e Kosova shkëmbejnë ambasadorët në shtator

LajmiFundit

Mali i Zi e Kosova shkëmbejnë ambasadorët në shtator

Telegrafi

Nga shtatori Kosova dhe Mali i Zi shkëmbejnë ambasadorët

Gazeta Express

Java News Zhurnal SOT SOT SOT Zhurnal Almakos SOT

88 artikuj të ndërlidhur »

Kampioni pa skuadër

Lajmi.net - 17.07.2016

Portugalia triumfoi në “Euro 2016”. Por ekipi ka një çudi të madhe. Rui Jorge, selektor i skuadrës U-21, mbeti me tetë futbollistë dhe u desh të ftojë të tjerë duke përfshirë një pa ekip në mënyrë që ...

Rui Patricio kërkohet në Ligën Premier

Telegrafi

Çfarë Europiani ishte?…

Panorama Sport

Balaj: Nuk e harroj ironinë e Pepes

Lajm

Tifozi i vogël i Portugalisë mahnit botën me fjalët e tij (VIDEO)

Lajmi.net

LajmiFundit SOT LajmiFundit Panorama Mapo Shqiperia Ime Panorama Sport Lajm

85 artikuj të ndërlidhur »