TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-06-13 - 2016-06-19

Agjenti: Shumë oferta për Hamsik

VeqSport - 19.06.2016

Agjenti i Marek Hamsik ka konfirmuar se ka pranuar shumë oferta për klientin e tij. ''Pas ndeshjes me Rusinë kam pranuar shumë telefonata. Vlera e Hamsik është e lartë dhe nuk do të zbresë fare'' ...

Hamsik i impresionuar me Italinë: Janë të mahnitshëm

Telegrafi

Hamsik konfirmon të ardhmen

VeqSport

Rusët me një këmbë jashtë Euro-2016, shkatërrohen nga Sllovakia

SOT

EURO 2016: Sllovakia e fitoi Rusinë

Idividi

Albeu.com Lajmi.net Telegrafi Ora news Botasot BalkanWeb Telegrafi Koha.net

47 artikuj të ndërlidhur »

Rumani-Shqipëri, lajm jo i mirë nga Lioni

Lajmi.net - 19.06.2016

Përballja e mbrëmjes së sotme Rumani-Shqipëri pritet të luhet mes reshjeve të shiut. “Ka pasur reshje të dendura shiu këtu në Lion. Nëse do të vijojë kështu në orët në vijim kjo do të ndikojë në ...

Rumani-Shqipëri, reshje të dendura shiu në Lion

Tetova Sot

Rumani-Shqipëri, ja lajmi i fundit nga Lioni

NOA

Përmbytje në Angli, por kjo s’i ndalon 2 studentët

Flaka

Përmbytje në Angli, por kjo s’i ndalon 2 studentët

Top Channel

Ora news SOT SOT Lajmi.net Lajmi.net LajmiFundit Lajmi.net SOT

46 artikuj të ndërlidhur »