TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-06-13 - 2016-06-19

Kërkohet dorëheqja e Agim Bahtirit

Lajmi.net - 18.06.2016

Iniciativa Qytetare për Veprim organizon aksion simbolik përpara komunës së Mitrovicës, ku do të kërkohet përgjegjësi publike dhe dorëheqje nga kryetari i komunës, Agim Bahtiri për fjalën dhe ...

Kërkohet dorëheqja e Agim Bahtirit

Albeu.com

PDK akuzon Mustafën e Bahtirin për gjendjen në Mitrovicë

Lajmi.net

PDK akuzon Mustafën e Bahtirin për gjendjen në Mitrovicë

Albeu.com

“Bahtiri është zhdukur, po e kërkojmë”

Lajmi.net

Lajm Lajmi.net Zeri Botasot Telegrafi Koha.net Gazeta Express Zeri

48 artikuj të ndërlidhur »