TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-06-13 - 2016-06-19

Asgjësohen rreth 7 mijë bimë kanabis në Cërrik

Ora news - 19.06.2016

Një sasi prej 6950 kanabis sativa është asgjësuar nga policia e Elbasanit. Në një deklaratë zyrtare, thuhet se lënda narkotike u zbulua gjatë kontrollit të territorit në fshatin Banje të Cërrikut, ...

Krujë, asgjësohen 500 bimë narkotike

Shqiperia Ime

Asgjesohen 1700 bimë kanabis në Krujë, nuk dihen kultivuesit

Ora news

Këlcyrë, policia asgjëson 12 000 bimë kanabis

Top Channel

Këlcyrë, asgjësohen 12 mijë rrënjë kanabis

Almakos

SOT LajmiFundit SOT Almakos SOT SOT Almakos Ora news

76 artikuj të ndërlidhur »

Marrëdhëniet NATO-Rusi dhe historia

BalkanWeb - 19.06.2016

Nga: VASIL KURETA* Tashmë ka realisht një problem NATO-Rusi. Ndryshimi i sjelljes së Rusisë në raport me NATO-n është real dhe serioz. Duket që interesa konkrete, në funksion të strategjisë për ...

Samiti i NATO-s, aty ku u krijua Traktati i Varshavës

Mapo

Nato frikëson Rusinë

Antpress

NATO dislokon 4 batalione të tij në territorin e Europës

Almakos

NATO-ja e rrit pjesëmarrjen e vet në Irak dhe në Afganistan

Idividi

Shqipmedia Lajm SOT BalkanWeb Telegrafi Ora news Flaka Gazeta Tema

69 artikuj të ndërlidhur »