TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-06-13 - 2016-06-19

Top 5 golashënuesit më të mirë në Euro 2016 (Foto)

Telegrafi - 19.06.2016

Kanë përfunduar tashmë edhe ndeshjet e dyta në fazën e grupeve, ku befasia ishte Portugalia, e cila nuk mori më shumë se një pikë përball Austrisë, duke rrezikuar kështu seriozisht kalimin në fazën ...

Golashënuesit më të mirë në “Euro 2016” (FOTO)

Lajmi.net

Reali dhe Chelsea pas Payet

Botasot

Europiani i golave në minutën e fundit

SuperSport

Evropiani i emocioneve, gola në minutën e fundit

Telegrafi

RTSH Telegrafi SOT Lajmi.net Shqipmedia Portalb Portalb Botasot

99 artikuj të ndërlidhur »

Mot me diell, me vranësira mesatare

Lajm - 19.06.2016

Në orët e mëngjesit do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite do të ketë kushte për paqëndrueshmëri të izoluar. Do të fryjë erë e lehtë jugore, ndërsa UV indeksi do ...

Mot me diell, me vranësira mesatare

Ina

Maqedonia nën valën e të nxehtit, nevojitet shkallë e lartë e kujdesit dhe konsumimit të ushqimit

Zhurnal

Maqedonia nën valën e të nxehtit

Lajm

Moti për pesë ditët në vazhdim

Lajmi.net

Telegrafi Botasot Gazeta Express Botasot Gazeta Express Flaka Flaka Tetova Sot

98 artikuj të ndërlidhur »