TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-05-16 - 2016-05-22

Garevski: Ka mundësi të ketë tërmete të reja në Maqedoni

Lajm - 22.05.2016

Për TV Nova për mundësinë prej termeteve të reja në Maqedoni dhe nëse ekziston mundësi për seri të reja të termeteve si nga katër tërmetet e mbrëmshme, bisedoi drejtori i IZIIS, Mihail Garevski, ...

Garevski: Ka mundësi të ketë tërmete të reja në Maqedoni

Ina

Maqedonia mund të goditet nga tërmete të tjera

Lajmi.net

Garevski: Përmbytjet nuk e shtojnë rrezikun nga tërmetet

Zhurnal

Prapë tërmet

Portalb

Almakos Lajm Albeu.com Lajm Zhurnal Lajmi.net Portalb Ina

169 artikuj të ndërlidhur »