TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-01-11 - 2016-01-17

Stoke-Arsenal, formacionet zyrtare

Lajmi.net - 17.01.2016

Stoke City-Arsenal është ballafaqimi i dytë i të dielës së Premierligës angleze. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të të dy skuadrave, ku mungojnë Xherdan Shaqiri dhe Mesut Ozil.

Formacionet zyrtare: Stoke City – Arsenal

Zhurnal

Stoke City – Arsenal, formacionet zyrtare

Almakos

Stoke-Arsenal, a e keni pritur këtë rezultat? (VIDEO)

Lajmi.net

Arsenal, lideri i rrezikuar (VIDEO)

Albeu.com

Almakos Portalb Koha.net Koha.net Telegrafi Botasot Tetova Sot VeqSport

40 artikuj të ndërlidhur »

Liverpool – Manchester United, formacionet zyrtare

Almakos - 17.01.2016

Liverpool dhe Manchester United do të përballen nga ora 15:00, në Anfield, në kuadër të xhiros së 22-të të Premierligës. Liverpool : Mignolet, Clyne, Toure, Sakho, Moreno, Lucas, Henderson, Can, ...

Liverpool 0-1 United: Notat e lojtarëve

Telegrafi

Formacionet zyrtare & LIVE: Liverpool - Manchester United

VeqSport

VIDEO: Man Utd fiton derbin midis Anfield Road

VeqSport

Wenger ka frikë nga rrjetet sociale

Telegrafi

Albeu.com Portalb Almakos Botasot Botasot Telegrafi ABC News VeqSport

37 artikuj të ndërlidhur »