TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-01-11 - 2016-01-17

Takim urgjent i Grupit të Punës

Ina - 17.01.2016

Takimi vjen pas një heshtjeje të gjatë gjatë këtyre ditëve të partive politike pas takimit të dështuar të lidershipit në Maqedoni ditën e premten, kur udhëheqësit e katër partive më të mëdha politike ...

Mblidhen grupet e punës - diskutohet për zgjedhjet!

Zhurnal

Takim urgjent i Grupit të Punës

Botasot

S’ka marrëveshje! Zaev: Nuk do të marr pjesë nëse zgjedhjet mbahen më 24 Prill

Ina

Zaev kundër të gjithëve, s'ka marrëveshje për zgjedhjet, Han i zhgënjyer !

Zhurnal

DW Albeu.com Lajmi.net Ina Albeu.com Almakos Almakos Lajmi.net

81 artikuj të ndërlidhur »

Tmerri i Shabanit mes kufomash dhe plumbash mbi kokë

Ina - 17.01.2016

Ditët e ftohta të janarit bëhen edhe më të akullta në zemrat e atyre që humbën më të dashurit nga plumbat e armët e ushtrisë serbe. Ikën të pafajshëm gra pleq e fëmijë, të cilët nuk kishin me çka të ...

Tmerri i Shabanit mes kufomash dhe plumbash mbi kokë

Telegrafi

17 vjet nga Masakra e Reçakut

Lajmi.net

17 vjet nga Masakra e Reçakut

Almakos

Bëhen 17 vjet nga masakra e Reçakut

Albeu.com

Ina Zhurnal Portalb Lajmi.net Almakos Almakos Albeu.com Shqipmedia

80 artikuj të ndërlidhur »

Veliaj, tjetër foto alla Obama me “Sherifin e Tiranës”

Mapo - 17.01.2016

Veliaj, tjetër foto alla Obama me “Sherifin e Tiranës” Postuar më: 17 Janar 2016 17:51 Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, gjartë një prej vizitave të tij të shumta, ka bërë një tjetër fotografi, ...

Veliaj në emisionin “Kapital”

Zhurnal

Veliaj: Nuk e mbyll mandatin pa ia marrë gjobën PD-së

Albeu.com

Veliaj: Nuk e mbyll mandatin pa marrë gjobën nga PD

ikub

Veliaj: Nuk e mbyll mandatin pa ia marrë gjobën PD

SOT

BalkanWeb Vision Plus Java News Lajme.al ikub Albeu.com Top Channel ikub

76 artikuj të ndërlidhur »