TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-01-11 - 2016-01-17

Koment: Viti i shansit të fundit

DW - 17.01.2016

BE ndeshet me disa kriza, por vetëm kriza e refugjatëve ka potencialin e varrosjes së unionit. Fjalimi i Junckerit zbuloi për herë të parë zhgënjimin e thellë, izolimin e Merkelit në Bruksel, mendon ...

Merkeli e izoluar në Europë

DW

Viti i shansit të fundit

ikub

Koment: Viti i shansit të fundit

BalkanWeb

Emigrantët protestojnë në Gjermani, kundër dhunës dhe racizmit (Foto)

Telegrafi

InfoGlobi Java News InfoGlobi InfoGlobi DW DW LajmiFundit Almakos

151 artikuj të ndërlidhur »

FIFA dënon edhe ekipet e Premierligës?

Lajmi.net - 17.01.2016

Klubet nga Premierliga mund të dënohen njësoj si Barcelona, Real Madrid dhe Atletico Madridi nga FIFA. Klubet nga Premierliga mund të përballen me dënime të njejta nga FIFA si ato të La Ligas, lidhur ...

FIFA gati të dënojë dhe klubet e Premier League

Albeu.com

​Edhe dy ekipe spanjolle mund të dënohen nga FIFA

Telegrafi

FIFA dënon edhe dy klube?

Lajmi.net

Reali gati të bëjë goditjen e madhe të janarit (Foto)

Zhurnal

Lajmi.net LajmiFundit LajmiFundit Shqipmedia Portalb Albeu.com Telegrafi Lajmi.net

100 artikuj të ndërlidhur »