TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-04-11 - 2016-04-17

Foto/ Dafina ekspozon trupin me bikini

Mapo - 17.04.2016

Dafina Zeqiri duket se ka arritur të ndërtojë një trup që dëshiron. Për këtë arsye, këngëtarja e shumë hiteve i ekspozon format e saj sa herë që i jepet mundësia.

Foto/ Dafina ekspozon trupin me bikini

Botasot

Imazhet e trupit të Dafinës me bikini (Foto)

Telegrafi

Imazhet e trupit të Dafinës me bikini (Foto)

ABC.al

Lulja Dafina dhe bukuria e saj – Dobitë

Ilirida

Lajm Portalb Zhurnal Lajmi.net Lajm Lajmi.net Ora news Telegrafi

47 artikuj të ndërlidhur »

Guardiola e do Manajn tek City

Portalb - 17.04.2016

Lajme lidhur me temën Shaqiri e heq nga këpucët flamurin, Rey Manaj e vendos Manaj largohet nga Interi Rei Manaj ndër 50 lojtarët e rinj më të mirë në botë Interi huazon Manajn Talenti i Kombëtares ...

Guardiola e do Manajn tek City

Telegrafi

Guardiola e do Manajn tek City

Botasot

Bomba nga Anglia, Rei Manaj drejt Manchester City

Syri.net

Guardiola do Manajn tek Mançester Siti

BalkanWeb

Ilirida Shqiperia Ime SOT Top Channel Shqipmedia Lajmi.net Zeri Syri.net

46 artikuj të ndërlidhur »