TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-04-11 - 2016-04-17

Mposhtja e ISIS-it, ende larg

BalkanWeb - 17.04.2016

“Zëri i Amerikës” Një komandant i forcave kurde Peshmerga është ulur në divan në selinë e komandës së tij në qytetin Sulejmanie. Në një tavolinë pranë ka një pjatë me fruta të thara dhe arra.

Lajmi i keq, ISIS shkruan mirë shqip!

Ora news

Rrëzohet droni i dytë i ISIS në Irak

Tetova Sot

Lajmi i keq, ISIS shkruan mirë shqip!

Gazeta Tema

Lajmi i keq, ISIS shkruan mirë shqip!

Java News

Top Channel Zeri Koha.net Telegrafi Telegrafi Java News Ilirida Lajmi.net

71 artikuj të ndërlidhur »