TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2016-04-11 - 2016-04-17

Lufta ndaj fshehtësisë

Bota.al - 17.04.2016

nga Lucy P. Marcus Çfarë kanë të përbashkët “Panama Papers” të nxjerra së fundmi, ExxonMobil dhe një kompani minerare kanadeze me aktivitet në Guatemalë? Janë të gjithë raste ku individë dhe ...

“Panama Papers”, nevojë për ndryshim

BalkanWeb

​150 mijë protestues në Londër kërkojnë dorëheqjen e Cameronit

Botasot

FOTO/ 20 imazhet më mbresëlënëse të javës

Syri.net

Protestë masive në Londër, kërkohet dorëheqja e kryeministrit

Syri.net

Koha.net Lajm SOT Portalb LajmiFundit Top Channel Lajmi.net Panorama

149 artikuj të ndërlidhur »