TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-11-30 - 2015-12-06

“Rritja e ndërhyrjes ushtarake ruse është shqetësuese”

Portalb - 06.12.2015

Lajme lidhur me temën Ja origjina e konfliktit ruso-turk Shtohet retorika e luftës në Rusi Çfarë do të ndodhë me 90,000 turqit në Rusi? Maqedoni, NATO u jep “shuplakë” të hapur elitës politike ...

SHBA dhe Rusia shtyhen në Ballkan

Lajmi.net

Zgjerimi i NATO-s Përgjatë Viteve – FOTO ilustrim

Shqipmedia

NATO vs Rusia: Kush po i fryn zjarrit?

Botasot

NATO vs Rusia: Kush po i fryn zjarrit?

Gazeta Tema

Portalb Botasot Evropaelire Idividi SOT DW DW Portalb

231 artikuj të ndërlidhur »

Ilir Meta takon sot opozitën në Kosovë

Lajmi.net - 06.12.2015

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta duket se ka marrë rolin e ndërmjetësuesit mes koalicionit qeverisës në Kosovë dhe opozitës pas krizës politike në vend dhe bllokimit të punës së Kuvendit.

Ndërmetësuesi Meta, takon sot opozitën

Ina

Ilir Meta takon sot opozitën në Kosovë

Portalb

Mustafa pason Thaçin me të njëjtën politikë të kapjes së shtetit

Portalb

Shteti partiak

Koha.net

Telegrafi Botasot Telegrafi Botasot Gazeta Dita Kosova Live Kosova Live Kosova Live

169 artikuj të ndërlidhur »

Alves: Ronaldo nuk e meritoi nominimin për Topin e Artë

Lajmi.net - 06.12.2015

Mbrojtësi i djathtë i Barcelonës, Daniel Alves, thotë se ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk e meriton nominimin për Topin e Artë. Alves ka folur për Cadena Cope rreth ikonës së Real Madridit ...

Alves: Ronaldo nuk e meritoi nominimin për Topin e Artë

Telegrafi

Çfarë po bën kështu Neymar? (Foto)

Botasot

Çfarë po bën kështu Neymar? (Foto)

Yll Press

Muller: Ronaldo e meriton Topin e Artë

VeqSport

Portalb Almakos Lajmi.net Almakos Lajmi.net LajmiFundit Telegrafi Botasot

118 artikuj të ndërlidhur »