TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-11-09 - 2015-11-15

Faubert: Reali s’ka zëvendësues për Ronaldon

Lajmi.net - 15.11.2015

Ish-lojtari i Real Madrid, Julien Faubert, ka thënë se Real Madrid nuk e ka zëvendësuesin e Ronaldos. Sipas Faubert, te Barça pasi të pensionet Messi atë do ta pasojë Neymar, mirëpo pas largimit të ...

'Vështirë të zëvendësohet Ronaldo'

VeqSport

5 lojtarët më të mirë aktualisht në Europë

VeqSport

Neymar mund të lë pas Messin dhe Ronaldon

Koha.net

Neymar mund të lë pas Messin dhe Ronaldon

Telegrafi

BalkanWeb Telegrafi BalkanWeb Telegrafi VeqSport Republika Lajmi.net Lajmi.net

31 artikuj të ndërlidhur »