TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-11-09 - 2015-11-15

Ivanov në konferencën gjenerale të Unesco-s në Francë

Zhurnal - 15.11.2015

Ivanov në konferencën gjenerale të Unesco-s në Francë Publikuar 15.11.2015 në 12:18 nga B.R. | 27 i lexuar Shkup, 15 nëntor – Kryetari i Republikës së Maqedonisë, Gjorgje Ivanov do të qëndrojë në një ...

I miri, i keqi dhe i shëmtuari në UNICEF

Koha.net

Milo: MPJ-ja të nxjerrë mësime nga mospranimi në UNESCO

Koha.net

Paskal Milo: Ja kush janë tre fajtorët për dështimin e Kosovës në UNESCO

Telegrafi

Diplomacia e dështimeve

Koha.net

Telegrafi SOT Evropaelire Portalb Lajmi.net Telegrafi Botasot Botasot

505 artikuj të ndërlidhur »

Kundër “lirisë” së shpifjes

SOT - 15.11.2015

Nga Pirro PRIFTI Në politikën shqiptare të disa viteve kanë mbizotëruar akuzat, në shumë raste mjaft të ashpra si nga njëra anë ashtu dhe nga tjetra, por pas fitores së 1 milion shuplakave me 23 ...

Koçijanciq: Qeveria të tërheqë ligjin e shpifjes

InfoGlobi

Rama: Pranoj dorëheqjen e ministrave, respekt për gazetarët, burg politikanëve që shpifin

SOT

Shpifja, sa larg jemi me Gjermaninë?

SOT

Çfarë shefi qeverie i “duhet” medias?

Gazeta Dita

Evropaelire Portalb Portalb SOT SOT Portalb Zhurnal ikub

175 artikuj të ndërlidhur »