TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-11-02 - 2015-11-08

Këndvështrimi i MSA-së

Portalb - 08.11.2015

Nehat Emrullahu Kosova tashmë është projekt i bashkësisë ndërkombëtare. Ajo është përcaktuar drejt Integrimeve Euro-Atlantike. Ajo duhet të bëhet anëtare e të gjithë mekanizmave ndërkombëtarë si ...

Humbjet e të hyrave nga MSA-ja duhet disi të kompensohen

Kosova Live

Një lëshim i denjë për harresë

Shqipmedia

Shumë obligime për Kosovën, dalin nga MSA-ja (Video)

Telegrafi

Drejtori i Doganave: MSA-ja nuk e prek akcizën për automjetet

Lajmi.net

Lajmi.net Botasot LajmiFundit Lajm Botasot Koha.net Koha.net Koha.net

275 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo këndon këngën e Rihannës (Video)

Lajm - 08.11.2015

Ja dhe Cristiano Ronaldo si nuk e keni parë kurrë më parë.Ylli i Realit të Madridit është filmuar duke kënduar këngën e Rihannës “Stay” për skuadrën e tij kombëtare, Portugalinë, teksa po udhëtonte ...

​Benitez vë në dyshim të ardhmen e Ronaldos

Telegrafi

Cristiano Ronaldo këndon këngën e Rihannës (Video)

Botasot

Ronaldo: Mourinho është më i miri në botë

LajmiFundit

Ronaldo ka një mesazh, por ndodh diçka e papritur (VIDEO)

Lajmi.net

LajmiFundit Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net Botasot Telegrafi Botasot BalkanWeb

104 artikuj të ndërlidhur »