TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-10-05 - 2015-10-11

Duka e De Biasi përgatisin skemat

Lajmeshqip - 11.10.2015

(5) TË FUNDIT NGA RUBRIKA Duka e De Biasi përgatisin skemat Barcelona në kërkim të një mbrojtësi Duka ua hedh fajin tifozëve për humbjen kundër Serbisë Tosic reagon pas kritikave për festimim me tre ...

De Biasi fshehë formacionin, as lojtarët nuk e dinë kush luan

Portalb

De Biasi: Është koha për festë

Portalb

De Biasi: Arritëm objektivin e parë, të mos ndalemi

Top Channel

De Biasi pritet në hotel me brohoritje (VIDEO)

Lajmi.net

Portalb Lajmi.net Botasot Mapo BalkanWeb Telegrafi Telegrafi Koha.net

148 artikuj të ndërlidhur »

Rita Ora poston foto nga dasma, falenderon çiftin në shqip (Foto)

Lajm - 11.10.2015

Rita Ora ka falenderuar miqtë e saj Arlitin dhe Filizin për dasmën e mrekullueshme. Rita ka treguar se po kalon kohë fantastike në Kosovë ndërsa ajo tashmë ka postuar një fotografi në profilin e saj ...

Të gjitha momentet e Ritës në një dasmë. FOTO

ikub

Rita shkruan për dasmën në Kosovë (Foto)

Zhurnal

Rita largohet nga Kosova me aeroplan privat

Lajmeshqip

Rita shkruan për dasmën në Kosovë (Foto)

Lajmeshqip

Lajmi.net Mapo BalkanWeb Botasot Tetova Sot Tetova Sot Lajm Lajmeshqip

141 artikuj të ndërlidhur »