TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Reali sfidon Unitedin për Reusin

Koha.net - 13.09.2015

Manchester United do të përballet me Real Madridin për transferimin e anëtarit të Borussia Dortmundit, Marco Reus, në afatin kalimtar të janarit. 26-vjeçari, që nënshkroi kontratën e re në ...

Formacionet zyrtare: Hannover – Dortmund

Lajmi.net

Debuton Januzaj

Lajmi.net

Januzaj debutoi në fitoren e Dortmundit, Bayerni mezi fitoi

Lajm

Fiton Dortmundi, debuton Januzaj (Video)

Lajmeshqip

Koha.net Koha.net VeqSport Lajmi.net Botasot Botasot Telegrafi Albeu.com

34 artikuj të ndërlidhur »

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

LajmiFundit - 13.09.2015

Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani, i akuzuar per shpërdorim detyre, duket se ka gjetur strehim ne nje kamp refugjatesh ne Zvicër. Burime te Vizion Plus, kane bere me dije se ai i është ...

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit, u bashkohet refugjatëve në Zvicër

SOT

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Mapo

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Vision Plus

Zbulohet vendndodhja e Dritan Zaganit

Gazeta Tema

Java News Gazeta Dita SOT Gazeta Dita LajmiFundit ABC News Mapo Botasot

33 artikuj të ndërlidhur »

Në Tiranë konferencë ndërkombëtare "Paqja është gjithmonë e mundshme"

Idividi - 11.09.2015

Tiranë, 7 shtator 2015 (MIA) - Prej dje pasdite deri më ndatën 8 shtator Tirana do të jetë kryeqytet i paqes dhe harmonisë fetare në botë. Paqja, toleranca fetare dhe dialogu janë motoja e Takimit të ...

Angazhimi i komuniteteve fetare në shërbim të paqes

DW

Miratohet Ligji për bashkësitë fetare

Lajmi.net

Kosova bëhet me Ligj për lirinë fetare

Lajm

Miratohet Ligji për Bashkësitë Fetare

Almakos

Koha.net Telegrafi Zhurnal ikub LajmiFundit Botasot Koha.net BalkanWeb

33 artikuj të ndërlidhur »

Vazhdojnë debatet mbi çështjen e CEZ

VOA - 11.09.2015

Lapsi.al pubikon një dokument të OSBE-së për lidhjet e dyshimta të politikanëve shqiptarë Në Shqipëri vazhdon debati mbi deklarimet e studios ligjore që mbron interesat e kompanisë së shpërndarjes së ...

Vazhdojnë debatet mbi çështjen e CEZ (Video)

Botasot

Akuzat ndaj Metës, a po përdoren politikisht?

Top Channel

PD: Dorëheqja, i vetmi shteg për Ilir Metën

Top Channel

PD: Dorëheqja, e vetmja rrugë që duhet të ndjekë Ilir Meta

LajmiFundit

SOT Mapo Botasot BalkanWeb Mapo Gazeta Tema Java News Tetova Sot

33 artikuj të ndërlidhur »