TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Van Gaal thumbon Liverpoolin

Lajmi.net - 13.09.2015

Louis Van Gaal e ka bërë një deklaratë e cila aspak s’do t’u pëlqejë tifozëve të Liverpoolit. Van Gaal ka thënë se është më e lehtë për ta të luajnë ndaj Liverpool se sa ndaj Swanseas.

​Van Gaal ka një lajm të keq për tifozët e Manchesterit

Zhurnal

Van Gaal: Jemi gati për të rivalizuar City-in

Albeu.com

Van Gaal thumbon Liverpoolin

Botasot

Rooney në dyshim për PSV-në

Telegrafi

Telegrafi VeqSport Lajmeshqip Lajmi.net Koha.net Telegrafi Botasot Telegrafi

39 artikuj të ndërlidhur »

Messi refuzon këtë gazetare (VIDEO)

Albeu.com - 13.09.2015

Meksika dhe Argjentina disa ditë më parë luajtën një miqësore që përfundoi barazim 2:2, ndërkohë që një skenë shumë interesante është parë në pushimin e ndeshjes.

Ja çka refuzoi Messi (video)

Botasot

Messi, kjo është e pabesueshme (VIDEO)

Lajmi.net

Barcelona gjen Messin e ri (VIDEO)

Lajmi.net

Ky është ”Messi” i ri i Barcelonës

LajmiFundit

Albeu.com Lajmi.net Lajmeshqip LajmiFundit Albeu.com Lajmeshqip Lajm Lajmeshqip

37 artikuj të ndërlidhur »

Beckham dëshiron Rooneyn në Miami

Telegrafi - 13.09.2015

Ish ylli i kombëtares angleze, David Beckham, dëshiron që Wayne Rooney të luajë në MLS për Miamin në vitin 2018. Afati kalimtar është mbyllur, por thashethemet vazhdojnë si gjithmonë.

United në ankth, Rooney humbet Liverpool-in

Albeu.com

Mungon Rooney?

Lajmi.net

Mungon Rooney?

Botasot

Rooney mungon ndaj Liverpoolit?!

VeqSport

Lajm Lajmeshqip Koha.net Botasot Yll Press VeqSport Lajmeshqip Albeu.com

36 artikuj të ndërlidhur »