TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Plasin ironitë ndaj Jose Mourinhos (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.09.2015

Humbja e tretë e Chelseat për këtë sezon nuk është pritur mirë nga tifozët e shumtë të Chelseat dhe të skuadrave të tjera, të cilat duket se e kanë gjetur edhe fajtorin. Ai është Jose Mourinho .

Mourinho s’jam nën presion, refugjatët po

Lajmi.net

Mourinho: Refugjatët janë nën presion, jo unë

Albeu.com

Mourinho nuk ndjen shtypje për shkarkim

Portalb

Mourinho në “fije të perit”, ja pasuesi i tij

Albeu.com

Lajmi.net Lajmi.net Botasot Koha.net Telegrafi Telegrafi Botasot Yll Press

42 artikuj të ndërlidhur »