TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

US Open. Flavia Pannetta ftuesja e turneut

ikub - 13.09.2015

Seti i pare ishte shume i ekuilibruar dhe është vendosur vetëm pas tie-break. Seti i dyte foli me shume për Pannetta-n, e cila arriti te shkoje deri ne katër sete me zero, por pas kësaj, Vinci gjen ...

Penneta triumfoi në US Open dhe paralajmëroi fundin e karrierës

Lajm

US Open, Pannetta fiton derbin e italianeve

Top Channel

US Open, triumfon Pennetta

Telegrafi

Fituese italianja Flavia Pannetta

Botasot

Botasot Top Channel Portalb ikub ikub Top Channel Telegrafi Telegrafi

48 artikuj të ndërlidhur »

Reali mund t’a transferojë De Gean

Lajmi.net - 13.09.2015

Real Madrid nuk ia doli t’a transferojë David De Gean këtë verë mirëpo këtë mund t’a bëjë në janar apo verën tjetër nëse dëshiron. David De Gea ka nënshkruar kontratë katër vjeçare me Manchester ...

De Gea mund të transferohet te Reali

Albeu.com

De Geas i kthehet buzëqeshja: Ishte speciale

Botasot

De Geas i kthehet buzëqeshja: Ishte speciale

Telegrafi

Benitez vazhdon të flasë për De Gean

Telegrafi

Lajmi.net Botasot Botasot Lajmeshqip Idividi Zhurnal Lajmi.net Lajmeshqip

45 artikuj të ndërlidhur »