TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Aksidentohet Stresi

Portalb - 13.09.2015

Lajme lidhur me temën A është shtatzënë Afrona e Bleros? 2 Ton sjell këngën e re “Parameno” (Video) Po fëmijën e Aurela Hoxhës kush do ta mbajë? Zbardhet padia e ish-bashkeshortit ndaj Aurela Hoxhës ...

Aksidentohet reperi “Stresi”

LajmiFundit

Aksidentohet Stresi

Botasot

Aksidentohet Stresi

Yll Press

Aksidentohet me motorr “Stresi”

Gazeta Dita

Republika ikub Top Channel LajmiFundit Albeu.com SOT Top Channel SOT

87 artikuj të ndërlidhur »

Haradinaj dha dorëheqje nga Komisioni për Politikë të Jashtme

Idividi - 11.09.2015

Prishtinë, 8 shtator 2015 (MIA) - Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe deputet në Kuvendin e Kosovës, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga Komisioni për Politikë të Jashtme të Kuvendit të ...

Liderët banalë

Lajmeshqip

Liderët banalë

Almakos

Liderët banalë

Telegrafi

Haradinaj kërkon falje publike për fjalën “peder”

Yll Press

Lajm Lajmeshqip Albeu.com Zhurnal SOT LajmiFundit Lajm Lajmi.net

84 artikuj të ndërlidhur »

Apple rikthen iPhone 5C (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.09.2015

Apple pas lançimit të të modeleve më të fundit iPhone 6S dhe 6S Plus, vendosi që të ndalonte shitjen e telefonit më të vjetër, iPhone 5C. Ndërkohë ju akoma mund të gjeni në treg versionet e iPhone 5S ...

Siri do të njohë zërin e përdoruesit

Top Channel

iPhone 6S vs Samsung Galaxy S6 Edge: Cili është më i mirë?

Botasot

Siri do të njohë zërin e përdoruesit

Botasot

Siri do të njohë zërin e përdoruesit

Mapo

Koha.net Tetova Sot Lajmi.net Top Channel Koha.net Koha.net Java News Lajmi.net

83 artikuj të ndërlidhur »

Sot Inter-Milan, sa shume duele dhe rivalitet

LajmiFundit - 13.09.2015

E quajnë me krenari “Derbi i Madoninës” megjithatë këtë sezon sfida që në Milano është përjetësuar me Statujën e Virgjëreshës Mari, në Katedralen e Duomos pa e tepruar aspak mund të konsiderohet si ...

Mihajloviç: Luajmë për fitore

Lajmi.net

“Mbani frymën miq”, luhet derbi i Madoninës (FORMACIONET)

Albeu.com

Lopez: Interi protagonist

Lajmi.net

Mancini: Milan ekip i madh

Lajmi.net

Lajmi.net Top Channel Albeu.com Lajmi.net Lajm Lajmi.net Lajmi.net Telegrafi

79 artikuj të ndërlidhur »