TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Simeone: Barcelona ishte dominante

Lajmi.net - 13.09.2015

Diego Simeone ka deklaruar se Barcelona e ka dominuar ndeshjen ndaj Atleticos, ndërsa ekipi i tij nuk kishte një ndeshje të mirë. Simeone beson se katalunasit e merituan fitoren në takimin Atletico ...

Lionel Messi, ndëshkuesi i Atl. Madrid

LajmiFundit

​Befason Simeone, ja çfarë thotë për Barcelonën

Zhurnal

Barcelona hesht Madridin

Zhurnal

Simone: Barca ishte me e fortë se ne

Telegrafi

Botasot Telegrafi Telegrafi Republika Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net

31 artikuj të ndërlidhur »

BDI vërteton mbledhjen por demanton sherrin

Almakos - 13.09.2015

Pas lajmit të djeshëm të transmetuar nga Fakte se BDI ka mbajtur mbledhje në Reçicë dhe se në të ka mbizotëruar atmosferë e tensionuar dhe konfliktuoze, informacion që për Fakte e kishin deklaruar ...

Sherr në mbledhjen e sotshme të BDI-së

Lajm

BDI nis punën për zgjedhjet e parakohshme

Albeu.com

BDI "ndez motorët" për fushatën zgjedhore

Yll Press

BDI bën plan operativ për zgjedhjet, vlojnë pakënaqësitë!?

Botasot

Republika Almakos Zhurnal Tetova Sot Radio Vala Almakos Lajm Albeu.com

31 artikuj të ndërlidhur »