TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-09-07 - 2015-09-13

Gjermania pret mbi 40 mijë emigrantë në dy ditët e ardhshme

ikub - 13.09.2015

Autoritetet lokale gjermane kanë bërë me dije se Gjermania është gati për të pritur mbi 40 000 emigrantë në dy ditët e ardhshme. Mynihu priti 3.600 emigrantë mëngjesin e së shtunës, ndërsa tashmë ai ...

Ikja dhe kthimi prej zori

Lajmeshqip

Mobilizim në gjithë Evropën pro refugjatëve

Lajmi.net

Mobilizim në gjithë Evropën pro refugjatëve

Lajmeshqip

Refugjatët duhet (të lejohen) të punojnë

DW

DW Portalb Zhurnal Portalb Portalb Top Channel Almakos Portalb

532 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin

Lajm - 13.09.2015

Me pesë golat e shënuar ndaj Espanyolt, Cristiano Roanldo ka thyer shumë rekorde. Ylli i Real Madridit, përveç se u shndërrua në golashënuesin më të mirë në histori të Real Madridit në Ligë, ai thyer ...

Ja kënd e falënderon Ronaldo për 5 golat e tij

Lajmeshqip

Ramos: Ronaldo është një bishë (FOTO)

Lajmi.net

​Ronaldo thyen rekordin e Telmo Zarras, lë nën hije Messin

Zhurnal

Ramos: Ronaldo është “bishë”

Zhurnal

Zhurnal Lajmi.net Lajmeshqip Lajmi.net Lajmi.net LajmiFundit Koha.net Telegrafi

150 artikuj të ndërlidhur »