TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-08-10 - 2015-08-16

Aksident vdekjeprurës në Obiliq

Lajmi.net - 16.08.2015

Policia raporton se dje, rreth orës 11:30, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave civile, në Obiliq - Milloshevë. Si pasojë e aksidentit lëndime vdekjeprurëse ka pësuar pasagjerja ...

Përplasen 2 makina në Shkodër, një person në gjendje të rëndë

SOT

Aksident në aksin Shkodër- Han i Hotit, plagosen dy persona

Albeu.com

Aksident i rëndë në Obiliq, vdes një femër

Zhurnal

Përplasen makinat, dy të plagosur

Lajmi.net

LajmiFundit Ora news BalkanWeb BalkanWeb Botasot Botasot Botasot Mapo

70 artikuj të ndërlidhur »

Iluzionistët e Speciales!

SOT - 16.08.2015

Nga Florim ZEQA Nuk ka dyshim se vendimi i Kuvendit të Republikës së Kosovës për themelimin Gjykatës Speciale është tema më e nxehtë e këtyre ditëve të nxehta verore dhe e tillë do të jetë edhe në ...

Përjashtohet EULEX-i: Ja kush i kryen arrestimet e speciales

Lajmeshqip

Çka pas Gjykatës Speciale?

Zhurnal

Çfarë ka pas Gjykatës Speciale?

Albeu.com

Çka pas Gjykatës Speciale?

Portalb

Botasot Botasot Tetova Sot Lajmeshqip Lajm Lajmi.net Zhurnal Lajmi.net

65 artikuj të ndërlidhur »

Barçës i duhet mrekullia

Lajm - 16.08.2015

Barcelona do të ketë punë mjaft të vështirë ta përmbysë rezultatin nga ndeshja e parë, për ta fituar Superkupën e Spanjës. Gjigantit katalunas i nevojitet mrekullia, për ta rrëzuar Athletic Bilbaon.

Humbja historike me Bilbaon, Luis Enrique: Mund të përmbysim rezultatin në ndeshjen e kthimit

LajmiFundit

Mascherano: Nuk ka hapësirë për gabime

Koha.net

Enrique: Besojmë te rikthimi

Telegrafi

Enrique: Besojmë te rikthimi

Botasot

Telegrafi Botasot VeqSport Albeu.com Lajm Top Channel Lajmeshqip Lajmi.net

61 artikuj të ndërlidhur »