TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-07-06 - 2015-07-12

Milan shumë pranë Ibrahimoviç, i ofron 6 mln euro në sezon

SOT - 12.07.2015

Skuadrat italiane janë futur në një garë të ethshme me njëra-tjetrën për të marrë lojtarët më të mirë në këtë merkato vere,m duke qenë të bindur se me përforcimet që do të bëjnë do të ruajnë pozitat ...

Interi të transferojë Ibrahimovicin

Lajmi.net

Ibrahimovic, ia vlen

Yll Press

Ibra nuk shkon askund, është pjesë e skuadrës së PSG-së

Telegrafi

Ibra sërish në Milan

InfoGlobi

Panorama Sport Lajmi.net Albeu.com LajmiFundit Botasot Lajmi.net Telegrafi Gazeta Dita

34 artikuj të ndërlidhur »

Të martën Han vjen në Shkup, pasi Zaev i shpalli të dështuara bisedimet

Lajm - 11.07.2015

Komisari për negociata dhe zgjerim i Bashkimit Evropian (BE) Johanes Han, të nartën do ta vizitojë Maqedoninë. Sipas paralajmërimeve, kjo do të jetë përpjekja e fundit për arritjen e një ...

Han të martën vjen në Shkup

Zhurnal

Han do të mbaj takim të ri të liderëve në Shkup

Portalb

Ibraimovski: Eurokomisari Han është dyfytyrësh

Zhurnal

Ibraimovski e quan dyfytyrësh eurokomisarin Han

Lajm

Lajm Botasot Botasot Botasot Portalb Lajm Yll Press Republika

32 artikuj të ndërlidhur »