TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2015-07-06 - 2015-07-12

Edhe Kim Kardashian zbret në Madame Tussauds

ikub - 12.07.2015

Kush dëshiron qe te beje një selfie me Kim Kardashian, tani do ta ketë paksa me te lehte. Për këtë, ne vend qe te shkonte deri ne SHBA dhe te kapërcente muret e rojeve dhe radhët e fans-ave, mund te ...

Kim Kardashian ka filluar të shtojë peshë

Lajm

Deri ku shkon paranoja e Kim Jong-un

ikub

Duket barku i shtatzënisë së Kim Kardashian

Botasot

Duket barku i shtatzënisë së Kim Kardashian (Foto)

Republika

Lajm Mapo Telegrafi Java News BalkanWeb Koha.net Java News Shqiptarja

38 artikuj të ndërlidhur »

Karriera e Shvajnit me Bayernin në 12 foto (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2015

Pas 17 vitesh, 20 trofesh, 66 golash dhe saktësisht 500 ndeshjesh me Bayernin , Bastian Schweinsteiger largohet nga kampionët e Gjermanisë për t’iu bashkuar skuadrës së Manchester United.

Zbulohet arsyeja e largimit të Schweinsteiger nga Bayerni

Albeu.com

Shvajni letër emocionuese për tifozët

Albeu.com

Një largim i dhimbshëm

Botasot

Letër prekëse e Schweinsteigerit

Botasot

Tetova Sot Lajm Albeu.com Lajm Lajmi.net Top Channel LajmiFundit DW

37 artikuj të ndërlidhur »

Pishina e Gërmisë “pushtohet” nga qytetarët (Foto)

Lajmi.net - 12.07.2015

Temperaturat e larta dhe hapja e pishinës së madhe të Gërmisë kanë ndikuar që këtë të diel qytetarët të ia mësyjnë këtij lokacioni rekreativ. Qytetarët i kanë thënë Lajmi.net se janë të kënaqur me ...

Sot hapet pishina e Gërmisë

Lajmi.net

Sot hapet pishina e Gërmisë, ja çmimet (FOTO LAJM)

Albeu.com

Hapet pishina e Gërmisë, hyrja dhe parkingu falas

Lajm

Numër i madh i qytetarëve në pishinën e Gërmisë

Lajmi.net

Telegrafi Botasot Telegrafi Botasot Kosova Live Lajmi.net Lajmi.net Lajmi.net

37 artikuj të ndërlidhur »

Termet në Tetovë e Shkup

Lajmi.net - 11.07.2015

Një termet ka përfshirë sot në orët e mëngjesit një pjesë të Maqedonisë. Epiqendra e këtij tërmeti ishte rajoni i Tetovës, konkretisht epiqendra ka qenë 2 kilometër në afërsi të fshatit Kamjan, por ...

Tërmet në Shkup e Tetovë

Lajm

Termet në Tetovë dhe Shkup

Portalb

Tërmet në Tetovë

Albeu.com

Tërmet në Tetovë, ndjehet deri në Shkup

LajmiFundit

Botasot Koha.net Tetova Sot Republika Shprehja Lajm Top Channel ikub

35 artikuj të ndërlidhur »